Zabiegi w Ogrodzie Piękna

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalistycznych zabiegów w gabinecie Ogród Piękna. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu - chętnie doradzimy najbardziej odpowiedni zabieg w oparciu o konkretne potrzeby klienta.

Oferta

Terapia mikroigłowa Derma Roller


jest najlepszą alternatywą dla inwazyjnych drogich zabiegów. Poprzez masowanie i jednoczesne nakłuwanie skóry dermaroller pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny. 

Mezoterapia bezigłowa


to nowatorska i bezinwazyjna metoda rewitalizacji, odmłodzenia, nawilżenia
i ujędrnienia skóry.

Mikrodermabrazja diamentowa


to nowoczesna metoda mechanicznego złuszczania warstwy rogowej.

Oxybrazja


to rewolucyjna metoda złuszczania naskórka solą fizjologiczną pod wysokim ciśnieniem.

Radiofrekwencja


to bezinwazyjny zabieg napinania, ujędrniania i konturowania skóry twarzy i ciała.

Peeling kawitacyjny


 bezbolesny, delikatny i nieinwazyjny zabieg oczyszczający z wykorzystaniem ultradźwięków.

Liposukcja ultradźwiękowa


rewolucja w dziedzinie wyszczuplania! Fale ultradźwiękowe,różnej częstotliwości niszczą błony komórek tłuszczowych uwalniając nagromadzoną tkankę tłuszczową.

Gabinet

Mezoterapia, mikrodermabrazja Wrocław


Wśród wielu sposobów na utrzymanie skóry w dobrej kondycji przez długi czas wymienić należy mikrodermabrazję oraz mezoterapię. Zabieg jakim jest mezoterapia wrocław ma charakter niechirurgiczny. Polega na miejscowym oddziaływaniu na skórę właściwą poprzez dostarczanie jej odpowiednich substancji. Odmian, w których występuje mezoterapia wrocław wymienić można wiele, ale podstawowy podział obejmuje mezoterapię igłową i bezigłową oraz sonoforezę i jonoforezę. Z kolei mikrodermabrazja wrocław jest zabiegiem kosmetycznym określanym często mianem mikropeelingu. Warstwy naskórka są ścierane za pomocą strumienia mikrokryształków. Wyróżnia się mikrodermabrazję tlenową, diamentową oraz korundową. Zarówno mikrodermabrazja Wrocław, jak i mezoterapia to nowoczesne, profesjonalne zabiegi z powodzeniem stosowane w medycynie estetycznej, kosmetyce i dermatologii – poprawiają wygląd skóry, regenerują ją oraz pomagają uporać się z różn ymi problemami jak np. przebarwienia, wiotczenie skóry, blizny, zmarszczki czy pierwsze oznaki łysienia.